Estas son las ciudades más instagrameables

Cuántas veces no has ido a un lugar y tus fotos tienen demasiados likes… Así Instagram cada año revela los lugares más fotografiados.

Como cada año, Instagram revela las estadísticas más interesantes sobre sus millones de usuarios. Y seamos honestos,

De acuerdo con los reportes de Instagram, estas fueron las ciudades más instagrameadas de 2017 y ahora son sin duda un must go para 2018; igual y te animas a visitar alguna.

#Nueva York 

 

#Moscú

 

#Londres 

 

#Paris 

 

#Los Ángeles

 

#Barcelona 

Park Güell, Barselona’nın dünyaca ünlü sıra dışı parkıdır. 1984’te UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi’ne alınan ve farklı mimari tarzların çarpıcı uyumunu yansıtan parkta trencadis seramikleri (seramiklerin parçalanıp daha sonra mozaik dokular oluşturacak şekilde yeniden bir araya getirilmesi ile oluşan tasarımlar), yılanı andıran bir bank, peri masallarını canlandıran pavyonlar, Gotik kemerler ve aslında bir pazar yeri olarak tasarlanan sütunlu Sala Hipostila bulunur. Gaudi’nin Modernista parkından kentin ve farklı seviyede tasarlanmış taraçalardan denizin harika manzarasını seyredebilir, yakıcı yaz güneşinden kurtulup ağaçlar ve gölgelik yürüyüş yolları arasında hoşça vakit geçirebilirsiniz.#parkguell #barcelona #ispanya #gezilecekyerler #gezilecekçokyervar #resim #park #world #turist #fotografia

A post shared by Gezi Hikayeleri (@gezi_hikayelerii) on

 

No hay comentarios

Dejar un comentario

Su correo electrónico no será revelado